Fetița, în vârstă de doar șase luni, și-a făcut debutul public într-un mod spectaculos. Nu oricum, ci într-o ținută vintage Dior. Micuța era zâmbitoare și relaxată, în timp ce artista o ținea cu grijă în brațe. Imaginile surprinse de paparazzi au devenit virale în doar câteva ore.
Primele imagini cu fiica Rihannei
Rihanna și partenerul ei au fost fotografiați la Paris, în timpul unei plimbări alături de doi dintre cei trei copii ai lor. Deși toți au atras privirile, Rocki a fost, fără îndoială, vedeta momentului. Ținuta sa a fost atent aleasă și a demonstrat încă o dată pasiunea artistei pentru modă.
Vezi mai multe imagini în Galeria Foto!
Micuța a purtat o căciuliță tricotată verde cu negru, semnată de John Galliano pentru Dior. Modelul face parte dintr-o colecție lansată cu aproximativ 20 de ani înainte de nașterea ei. Accesoriul i-a oferit nu doar un look stylish, ci și protecție împotriva temperaturilor mai scăzute.
Există speculații că artista ar fi apelat la Jonathan Anderson, actualul designer Dior, pentru a recrea piesa într-o variantă adaptată pentru copil. Versiunile vintage ale acestui model se vând astăzi la prețuri cuprinse între 150 și 985 de dolari, în funcție de stare și raritate.
Ținuta a fost completată de o rochie gri plisată Dior, evaluată la aproximativ 800 de dolari. Rocki a purtat și o pereche de blugi, alături de adidași comozi. La un moment dat, paparazzi au surprins chiar și un moment adorabil în care micuța și-a pierdut unul dintre pantofi.
În același timp, Rihanna a optat pentru un look casual, dar sofisticat. Artista a purtat o șapcă, un top colorat Prada și o geantă Dior în valoare de aproximativ 3.700 de dolari, a relatat PageSix.




















