Reclamă

costum de baie

Olivia Culpo s-a pozat într-un costum de baie întreg. Ce detaliu le-a atras atenția fanilor
Divertisment
// 23 septembrie 2021

Olivia Culpo s-a pozat într-un costum de baie întreg. Ce detaliu le-a atras atenția fanilor

Chantel Jeffries a făcut live de pe plajă. Costumul de baie care a atras atenția fanilor săi
Divertisment
// 7 septembrie 2021

Chantel Jeffries a făcut live de pe plajă. Costumul de baie care a atras atenția fanilor săi

Reclamă
Salma Hayek s-a pozat în costum de baie la 55 de ani. Actrița este superbă
Divertisment
// 5 septembrie 2021

Salma Hayek s-a pozat în costum de baie la 55 de ani. Actrița este superbă

Emily Ratajkowski s-a întors pe podium. Ținuta modelului a atras privirile tuturor
Divertisment
// 5 septembrie 2021

Emily Ratajkowski s-a întors pe podium. Ținuta modelului a atras privirile tuturor

Ashley Graham s-a pozat în costum de baie. Cum arată burtica de gravidă a vedetei
Divertisment
// 26 august 2021

Ashley Graham s-a pozat în costum de baie. Cum arată burtica de gravidă a vedetei

Cuvintele au puterea. Dacă spui despre tine: sunt gras, așa o să te simți. Mă trezesc uneori și mă simt cea mai grasă persoană din lume. Nu voi lăsa acest lucru să-mi afecteze restul zilei. Trebuie să spui lucruri frumoase despre tine. Sunt îndrăzneață, sunt frumoasă și sunt genială. Pentru mine asta are rezonanță la interior și la exterior.– Ashley Graham Sunt multe persoane care nu sunt de acord cu ideile [e care le promovează modelul, dar ei nu îi pasă. Își iubește formele voluptoase și, deși nu se încadrează în tiparele frumuseții impuse de societate, aceasta are un succes colosal. În trecut, la numai 10 luni de când a adus pe lume primul său copil, Ashley a publicat pe contul de Instagram poze nud, realizate în fața oglinzii. Ea a renunțat rapid la haine, fără să-i fie teamă de gura răutăcioșilor și de critici. Imaginile de atunci au fost neretușate. Aceasta spune mereu că nu vrea ca fotografiile ei să fie prelucrate fiindcă oamenii trebuie să o cunoască cum este ea cu adevărat.
Reclamă
Michelle Rodriguez se distrează în vacanță. Și-a etalat silueta într-un costum de baie din două piese
Divertisment
// 26 august 2021

Michelle Rodriguez se distrează în vacanță. Și-a etalat silueta într-un costum de baie din două piese

Drew Barrymore s-a fotografiat în costum de baie. Cum arată actrița după ce a slăbit nouă kilograme
Divertisment
// 24 august 2021

Drew Barrymore s-a fotografiat în costum de baie. Cum arată actrița după ce a slăbit nouă kilograme

Rebel Wilson s-a pozat în costum de baie după slăbire. Cum arată trupul ei
Divertisment
// 20 august 2021

Rebel Wilson s-a pozat în costum de baie după slăbire. Cum arată trupul ei

A început atunci când m-am interesat de fertilitate și doctorul mi-a spus „Ei bine, ai avea o șansă mult mai bună dacă ai fi sănătoasă. Cam de aici a început. Dacă pierdem puțin din greutatea în plus, aș fi avut șanse mai bune la înghețarea ovulelor. Ovulele ar fi avut o calitate mai bună. Nu m-am gândit la mine, m-am gândit la un mini-eu pe viitor, sincer.– Rebel Wilson Actrița a început să slăbească în anul 2020. Ea a publicat mai multe detalii despre noul său stil de viață sănătos pe rețelele de socializare. Pe plan personal, Wilson a încheiat recent relația cu fostul său iubit, Jacob Busch, moștenitorul averii Anheuser-Busch. Ei au apărut prima dată împreună pe covorul roșu în septembrie 2020. Fosta grăsuță de la Hollywood s-a transformat complet în ultimul timp. Ea a început să-și etaleze mai mult formele de când silueta ei s-a schimbat. Ea publică frecvent poze pe rețeaua de socializare în care își pune în evidență noua siluetă, spre încântarea celor peste 10 milioane de urmăritori.
Jessica Ledon a atras toate privirile în Mykonos. Iubita lui David Guetta știe cum să se facă remarcată
Divertisment
// 13 august 2021

Jessica Ledon a atras toate privirile în Mykonos. Iubita lui David Guetta știe cum să se facă remarcată

Irina Shayk are un fizic perfect. Cum a fost fotografiat fotomodelul distrându-se la plajă
Divertisment
// 12 august 2021

Irina Shayk are un fizic perfect. Cum a fost fotografiat fotomodelul distrându-se la plajă

Rebel Wilson a slăbit zeci de kilograme și s-a transformat complet. Cum arată în costum de baie acum
Divertisment
// 11 august 2021

Rebel Wilson a slăbit zeci de kilograme și s-a transformat complet. Cum arată în costum de baie acum

A început atunci când m-am interesat de fertilitate și doctorul mi-a spus „Ei bine, ai avea o șansă mult mai bună dacă ai fi sănătoasă. Cam de aici a început, că dacă pierdem puțin din greutatea în plus, aș fi avut șanse mai bune la înghețarea ovulelor și ovulele ar fi avut o calitate mai bună. Nu m-am gândit la mine, m-am gândit la un mini-eu pe viitor, sincer.– Rebel Wilson Rebel susține că a fost inițial ofensată de comentariile doctorului. Ea credea că e sănătoasă a greutatea ei, dar a decis să urmeze sfatul specialistului. În scurt timp, Rebel Wilson a slăbit zeci de kilograme. Actrița a început să slăbească în anul 2020. Ea a publicat mai multe detalii despre noul său stil de viață sănătos pe rețelele de socializare. Pe plan personal, Wilson a încheiat recent relația cu fostul său iubit, Jacob Busch, moștenitorul averii Anheuser-Busch. Ei au apărut prima dată împreună pe covorul roșu în septembrie 2020. Cum arată acum fosta „grăsuță de la Hollywood” în costum de baie Recent, Rebel a fost surprinsă de paparazzi în vacanța din Portofino, Italia. Ea a fost fotografiată în timp ce se bronza pe un iaht luxos. Pentru ziua sa de relaxare, Wilson a adoptat o ținută simplă, care i-a pus în evidență noile forme. Ea a optat pentru o rochie lejeră de vară, galbenă. Sub ea, actrița a purtat un costum de baie negru, cu simboluri pe top. Ea a accesorizat ținuta cu o pălărie de plajă și ochelari de soare. Vezi mai multe imagini în GALERIA FOTO! În timpul unei vacanțe în Portofino, Italia, Rebel Wilson și-a pus în evidență noua siluetă într-un bikini negru / Profimedia Rebel Wilson a slăbit zeci de kilograme și s-a transformat complet. Fosta „grăsuță de la Hollywood” și-a etalat noile forme în vacanță, spre încântarea fanilor săi. Nu e prima dată când Rebel Wilson apare în costum de baie la noua sa greutate. Ea publică frecvent poze pe rețeaua de socializare în care își pune în evidență noua siluetă, spre încântarea celor peste 10 milioane de urmăritori.
Jennifer Lopez a atras privirile tuturor cu noua sa postare. Cum reușește artista să-și mențină tenul perfect
Divertisment
// 4 august 2021

Jennifer Lopez a atras privirile tuturor cu noua sa postare. Cum reușește artista să-și mențină tenul perfect

Aveam 20 de ani când mă întâlneam cu acest băiat. El a mers la un dermatolog, iar eu la altul. Doctorul meu dermatolog mi-a oferit un cleanser genial și o cremă de protecție solară. Mi-a spus atunci că dacă respect această rutină simplă tenul meu va arăta grozav, dar să nu uit niciodată să aplic crema de protecție solară.– Jennifer Lopez Pe lângă stilul de viață sănătos, JLo a învățat încă din tinerețe cum trebuie să se protejeze pentru a avea parte de tenul perfect. Deși mulți ar crede că artista a fost supusă intervențiilor chirurgicale pentru un aspect atât de perfect, JLo a explicat care a fost secretul său. De altfel, atunci când a mers la un alt doctor dermatolog și acesta i-a sugerat câteva injecții cu botox pentru liniile fine, JLo a refuzat și a preferat să nu se abată de la rutina sa de îngrijire. Artista și-a încurajat fanii să meargă să vadă un doctor dermatolog încă din adolescență și să folosească cu regularitate crema de protecție solară.
Cum arată „cea mai frumoasă fetiță din lume” la 20 de ani. Thylane Blondeau impresionează în costum de baie
Divertisment
// 2 august 2021

Cum arată „cea mai frumoasă fetiță din lume” la 20 de ani. Thylane Blondeau impresionează în costum de baie

Chantel Jeffries a atras privirile tuturor la plajă. Costumul de baie care i-a pus trupul în evidență
Divertisment
// 31 iulie 2021

Chantel Jeffries a atras privirile tuturor la plajă. Costumul de baie care i-a pus trupul în evidență

Costumul de baie pe care doar Lady Gaga l-ar purta. Cum a apărut la piscină
Divertisment
// 24 iulie 2021

Costumul de baie pe care doar Lady Gaga l-ar purta. Cum a apărut la piscină

Demi Moore uimește la 58 de ani. Cum arată actrița într-un costum de baie minuscul
Divertisment
// 20 iulie 2021

Demi Moore uimește la 58 de ani. Cum arată actrița într-un costum de baie minuscul

Penelope Cruz a mers în vacanță în Sardinia. Cum s-a distrat alături de familie
Divertisment
// 12 iulie 2021

Penelope Cruz a mers în vacanță în Sardinia. Cum s-a distrat alături de familie

Serena Williams a impresionat într-un costum de baie colorat. Cum a fost fotografiată alături de familie într-un hotel de lux
Divertisment
// 14 iunie 2021

Serena Williams a impresionat într-un costum de baie colorat. Cum a fost fotografiată alături de familie într-un hotel de lux

Ea ne îmbracă adeseori pe mine și pe Alexis. De seara pregătește ținuta pentru următoarea zi. Îmi alege chiar și pantofii și mă sfătuiește să port mereu tocuri.– Serena Williams Nu știm dacă micuța Olympia a ales și de această dată ținuta mamei sale. Însă un lucru este cert, Serena Williams a impresionat într-un costum de baie colorat alături de fiica sa. Olympia a fost surprinsă de multe ori în brațele mamei sale și nu a ezitat să-și arte iubirea prin gesturi drăgălașe. Întreaga familie pare că s-a distrat de minune în vacața din Sudul Franței. Serena Williams a radiat de fericire și a redescoperit bucuria lucrurilor mărunte pe parcursul șederii sale la hotel.
Emily Ratajkowski a îmbrăcat cel mai sexy costum de baie. Cum arată la trei luni după nașterea băiețelului ei
Divertisment
// 8 iunie 2021

Emily Ratajkowski a îmbrăcat cel mai sexy costum de baie. Cum arată la trei luni după nașterea băiețelului ei

Kimberley Garner a făcut senzație pe plajele din Miami. Cum a fost pozat modelul
Divertisment
// 14 mai 2021

Kimberley Garner a făcut senzație pe plajele din Miami. Cum a fost pozat modelul

Iubita lui David Guetta arată impecabil. Cum a fost fotografiată la plajă Jessica Ledon
Divertisment
// 7 mai 2021

Iubita lui David Guetta arată impecabil. Cum a fost fotografiată la plajă Jessica Ledon

Serena Williams și fiica sa s-au pozat în costume de baie identice. Imaginea a topit inimile fanilor
Divertisment
// 8 aprilie 2021

Serena Williams și fiica sa s-au pozat în costume de baie identice. Imaginea a topit inimile fanilor

Ea ne îmbracă pe mine și pe tatăl ei. Ea pregătește înainte de culcare ceea ce trebuie să purtăm dimineața următoare. Și spune: Cămașă albastră, cămașă albastră, cămașă albastră. Și apoi îmi spune ce pantofi să port. Îmi spune mereu să port tocuri.– Serena Williams Serena Williams a vorbit despre căsnicie Serena și Alexis Ohanian s-au căsătorit în anul 2017. Jucătoarea de tenis a spus că relația lor funcționează doar pentru că amândoi depun efortul să comunice constant. Ea spune că doar așa reușesc să mențină lucrurile pe linia de plutire. „Căsătoria nu este neapărat fericire. Dar poate fi dacă lucrezi la asta.” Cu ocazia materialului pe care l-a publicat pe contul de Instagam, Serena le-a arătat fanilor cum este ea de fapt atunci când se află pe terenul de tenis. Dacă atunci când are meciuri are o atitudine impunătoare, în intimitatea casei, alături de familie, sportiva este extrem de relaxată și de prietenoasă. Un alt lucru despre care Serena a dorit să vorbească este dezamăgiri. Aceasta a dat de înțeles că ele sunt parte din viață, indiferent de statutul social. „Dezamăgirile sunt parte din viață, fie că este vorba despre o persoană dragă, un iubit sau un animal. Din fericire, timpul vindecă rănile.”
Kendall Jenner s-a pozat într-un costum de baie minuscul. Detaliul care le-a atras atenția fanilor
Divertisment
// 8 aprilie 2021

Kendall Jenner s-a pozat într-un costum de baie minuscul. Detaliul care le-a atras atenția fanilor

Rita Ora a făcut senzație la plajă. Cum arată cu adevărat silueta vedetei
Divertisment
// 5 aprilie 2021

Rita Ora a făcut senzație la plajă. Cum arată cu adevărat silueta vedetei

Winnie Harlow a pozat sexy în costum de baie. Cum a fost fotografiat modelul
Divertisment
// 31 martie 2021

Winnie Harlow a pozat sexy în costum de baie. Cum a fost fotografiat modelul

Rita Ora arată impecabil în costum de baie. Cum și-a impresionat recent fanii
Divertisment
// 23 martie 2021

Rita Ora arată impecabil în costum de baie. Cum și-a impresionat recent fanii

Madison LeCroy a fost fotografiată la plajă. Cum arată în costum de baie
Divertisment
// 19 martie 2021

Madison LeCroy a fost fotografiată la plajă. Cum arată în costum de baie

Cum arată acum Jane Seymour și ce mai face. Vârsta e doar un număr pentru ea
Divertisment
// 11 martie 2021

Cum arată acum Jane Seymour și ce mai face. Vârsta e doar un număr pentru ea

Cum arată trupul lui Candice Swanepoel în costume de baie sexy
Divertisment
// 22 februarie 2021

Cum arată trupul lui Candice Swanepoel în costume de baie sexy

Apariția sexy a lui Nicole O’Brien la plajă. Cum a fost fotografiată
Divertisment
// 10 februarie 2021

Apariția sexy a lui Nicole O’Brien la plajă. Cum a fost fotografiată

Apariția sexy a lui Kimberley Garner la plajă. Cum s-a îmbrăcat modelul
Divertisment
// 9 februarie 2021

Apariția sexy a lui Kimberley Garner la plajă. Cum s-a îmbrăcat modelul

Lourdes Leon a ales un costum de baie minuscul pentru vacanța alături de iubit
Divertisment
// 2 februarie 2021

Lourdes Leon a ales un costum de baie minuscul pentru vacanța alături de iubit

Nicole Scherzinger deține trupul perfect. Cum s-a fotografiat recent, în vacanță
Divertisment
// 27 ianuarie 2021

Nicole Scherzinger deține trupul perfect. Cum s-a fotografiat recent, în vacanță

Thom le-a spus prietenilor că a apelat la suplimente pentru fertilitate. Se iubesc foarte mult și vorbesc serios despre căsătorie și copii.
Emily Ratajkowski, una dintre cele mai frumoase gravide de la Hollywood
Divertisment
// 25 ianuarie 2021

Emily Ratajkowski, una dintre cele mai frumoase gravide de la Hollywood

×